تبلیغات
پایگاه بزرگ علم،فناوری و دانلود - عکس های سیاه سفید را با نرم افزار BlackMagic رنگی کنید

یکشنبه 25 اسفند 1387  02:20 ب.ظ    ویرایش: یکشنبه 25 اسفند 1387 02:32 ب.ظ
توسط: حامد
نوع مطلب: دانلود نرم افزار ،BlackMagic از محدود نرم افزار اختصاصی رنگ آمیزی تصاویر جهت تبدیل تصاویر سیاه وسفید به رنگی میباشد.
چنانکه بیشتر عزیزان علاقمند به گرافیک مستحضر میباشند توسط بعضی از نرم افزارهای عمومی گرافیک میتوان در صورت به کار بردن حوصله و دقت ، تصاویر سیاه و سفید موجود را به رنگی تبدیل نمود . و به این منظور نیز Plug-in های چندی جهت نرم افزارهایی چون فتوشاپ موجود می باشد.
غیر از روش استفاده از فتوشاپ و … که ذکر آن رفت تقریبا تنها نرم افزار موجود که بتوان توسط آن و بسرعت از عکسهای سیاه و سفید به تصاویر رنگی قابل قبولی دست یافت نرم افزار استرالیایی BlackMagic میباشد.
BlackMagic از نرم افزارهای نسبتا قدیمی در حوزه آی تی به شمار میرود و در تاریخچه آن شاهد تغییرات بسیاری بوده ایم . نسخه های قدیمی این نرم افزار میتوانستند به صورت کاملا اتوماتیک عکسهای B & W به رنگی تبدیل کنند که ظاهرا به دلیل عدم مقارنت آن با رنگ های واقعی این روال متوقف گردید.
در نسخه حاظر پس از گشودن هر تصویر ، نرم افزار ابتدا به تجزیه و تحلیل سطوح روشنایی در قسمتهای موضعی تصویر میپردازد و سپس انتخاب رنگ هر قسمت از میان رنگهای پیشنهادی بر عهده کاربر میباشد .
در صد ترکیب هر رنگ براحتی و با دقت قابل تنظیم میباشد همچنین ابزارهای متعددی جهت رنگ آمیزی پیش بینی گردیده است .
گفتنی است این نرم افزار بر خلاف سایر نرم افزار های گرافیکی بسیار سبک و سریع میباشد و حتی گفته شده حتی در صورت انتقال پوشه نصب نرم افزار به سیستمهای دیگر به دلیل عدم تغییر در رجیستری و سایر قسمتهای بنیادی در ویندوز نرم افزار همچنان به صورت Portable قابل استفاده میباشد .
البته این خصوصیت توسط ما مورد آزمایش قرار نگرفت
آخرین نسخه نرم افزار 2.85 میباشد که کرکی برای آن موجود نمیباشد کرک نسخه فعلی نیز از نسخه 2.80 به امانت گرفته شده که در اینجا نیز به خوبی عمل مینماید.
کرک از نظر امنیتی تست شده و بدون مشکل می باشد.


دانلود در ادامه مطلب »»»»


دانلود با حجم ۲.۹ مگابایت
پسورد فایل : www.kamyabonline.com

   


نظرات()   

پایگاه بزرگ علم،فناوری و دانلود